Mercedes Tourismo

Obsaditelnost: 
49 + 1 + 1
Emisní třída: 
Euro 5
Výbava: 
WC, klimatizace, posuvné sedačky, kávovar, lednice, bezpečnostní pásy, televize, DVD přehrávač, mikrofon, rádio, tónovaná skla, závěsné zařízení

Mercedes Tourismo nabízí komfortní úroveň cestování autobusem i na velmi dlouhé vzdálenosti. Cestu zpříjemní posuvné sedačky, klimatizace, televize s dvd přehrávačem, kávovar, lednice, chemický záchod nebo tmavá tónovaná skla snižující viditelnost dovnitř autobusu. Každé sedadlo je dále opatřeno bezpečnostním pásem. Velký zavazadlový prostor je možné doplnit i ski boxem a pohodlně tak přepravit vaše lyže při zájezdech na hory a lyžařských výletech. Díky silnému motoru a bohaté výbavě je velmi bezpečným dopravním prostředkem s vysokým ekologickým standardem EURO 5.

Autobus Mercedes Tourismo využíváme velmi často pro mezinárodní přepravu osob u soukromých zájezdů i ve spolupráci s cestovními agenturami. V létě k moři, v zimě na lyže nebo vánoční trhy. Mezi nejoblíbeňější destinace patří napříkald Itálie, Francie, Rakousko, Německo, Slovensko nebo Polsko.

Fotogalerie: 

odeslat poptávku

Cena autobusové dopravy

Pro každý zájezd kalkulujeme individuální cenu dle vozidla a poplatků (mýtné, parkovné a podobně).
Proto nás kontaktujte a my Vám sestavíme nabídku přímo pro Vás na míru.
Pomůžeme vám s doplněním trasy a míst vašeho zájezdu.