Vnitrostátní autobusová doprava

Od roku 2000 přepravujeme cestující v tuzemsku i v zahraničí. Proto si Vám dovolujeme nabídnout naše služby vnitrostátní zájezdové a najímané autobusové dopravy. Řešíte-li dopravu na firemní akci, zájezd, školní výlet, lyžařský výcvik, exkurzi, svatbu nebo třeba koncert, naše autobusová doprava, je tu pro vás. Máme vhodné dopravní prostředky pro přepravy několika osob i velkých skupin.

Cestujte v klidu až do cíle

Nechte starosti s cestováním na nás, dopravíme vás včas, přesně na cílové místo. Nemusíte řešit cestu, čekat na návaznosti vlakových a autobusových spojů, což je obzvláště při větších skupinách s dětmi mnohdy velmi namáhavé a časově náročné. S naší autobusovou dopravou je toto mnohem jednodušší a pohodlnější. Užijte si akci nebo dovolenou bez stresu z cesty.

Co nabízí naše autobusová doprava

  • Pro menší či vetší skupiny nabízíme přepravu na školní výlety, lyžařské výcviky, výlety do ZOO, firemní školení a veletrhy, soukromé i firemní večírky a akce, doprava seniorů, poznávací zájezdy, rekreace, sezónní i mimosezónní přepravu sportovních oddílů, dopravu svatebčanů
  • Pro větší společnosti denně dopravujeme zaměstnance do firmy a zpět domů.
  • Pro menší obce nabízíme hromadnou dopravu (tuto službu ocení nejen senioři).
  • Pro cestovní kanceláře nabízíme přepravu klientů na dovolenou nebo poznávací zájezdy.
  • Pořádáme i vlastní zájezdy na dovolenou, případně spolupracujeme v rámci plánování vašich zájezdů. Víme kudy cestovat a co je zajímavého po cestě.

Naším cílem je vše splnit podle Vašich přání a požadavků, zařídíme, aby vaše cesta byla co nejpohodlnější.​

odeslat poptávku

Cena autobusové dopravy

Pro každý zájezd kalkulujeme individuální cenu dle vozidla a poplatků (mýtné, parkovné a podobně).
Proto nás kontaktujte a my Vám sestavíme nabídku přímo pro Vás na míru.
Pomůžeme vám s doplněním trasy a míst vašeho zájezdu.